- Команди
 
 

генеральный спонсор ROYAL CANINE
генеральний спонсор

 
спонсор
 
спонсор
 
спонсор
 
 
 

22-й Чемпіонат світу МКФ зі слідової роботи 22. IPO-FH World Championship 2016 for Tracking Dogs відбудеться 7-10 квітня 2016 року в чарівному місті Мукачево Закарпатської області!
Запрошуємо всіх спортсменів та власників собак, які цікавляться спортом, завітати у мальовничій куточок Західної України – надзвичайно красиве Закарпаття, яке неодмінно причарує кожного гостя величністю стародавніх замків та казковою красою карпатської природи!

Георгій Оніщенко
Президент Кінологічної спілки України
Франс Янсен
Президент Комісії МКФ з робочих якостей

Frans Jansen - President of the FCI Utility Dogs Commission 
Шановні колеги!
Дозвольте привітати Вас із відкриттям 22 Чемпіонату світу по IPO-FH!

Честь приймати його Україна удостоїлася вперше! І недарма.
Хоча ми останнім часом переживаємо нелегкі часи, всупереч кризі, що торкнулася всіх боків нашого життя, КСУ досягла суттєвих результатів у розвитку національної кінології, в тому числі і спорті з собаками, і це дозволило нашій державі війти в число провідних кінологічних країн світу.
Кінологічна спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи, курирує в Україні понад 300 тисяч собак 260 порід. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних виставок, чемпіонатів і змагань. Щорічно КСУ проводить більше сотні міжнародних, національних, регіональних та спеціалізованих виставок у різних містах України, а також чемпіонати по породах, спортивні заходи та семінари. Це підсумок багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів, дресирувальників, спортсменів.
КСУ активно співробітничає із Міністерствами надзвичайних ситуацій, внутрішніх справ і Прикордонною службою України. Спілка подарувала прикордонникам майже 40 собак службових порід, які як в мирні, так і воєнні часи із своїми старшими напарниками-прикордонниками почесно несуть службу, охороняючи та захищаючи наш кордон. І це тільки початок довготривалої благодійної співпраці КСУ і прикордонників, яка триває вже більше року. Це свідчить про практичне застосування навиків спортивного дресирування наших собак, за допомогою яких було врятовано сотні людських життів.
В останнє десятиліття в країні став дуже популярним спорт із собаками. І це результат роботи наших спортсменів, які наполегливо, крок за кроком безупинно несли своє гасло через терени і нерозуміння, і заборон свого часу. Але зараз для них відкрита «зелена вулиця», надається всебічна підтримка з боку керівництва. Успішно працює кваліфікаційна комісія експертів з робочих якостей, спорту та керунгу КСУ. Щороку українська команда по спорту бере участь у чемпіонатах світу, займаючи почесні місця. А у 2011 році під Києвом ми теж вперше і успішно провели Чемпіонат світу WUSV. Звичайно, це заслуга, в першу чергу, наших видатних спортсменів, завдяки яким ми маємо честь сьогодні приймати на нашій рідній землі такі видатні змагання, як Чемпіонат світу із слідової роботи. За це Вам, дорогі собаківники, велика вдячність!
Такі масштабні та авторитетні змагання – завжди свято. Тим паче, що приймає його один із найколоритніших українських міст України – стародавній та гостинний Мукачево. Чемпіонат з нетерпінням чекають як професіонали, так і просто шанувальники цього складного та неординарного виду спорту. Кожен спортсмен буде гідно захищати спортивну честь своєї країни. А це значить – нас очікує змагальний і яскравий марафон, де першими фінішують висока майстерність, спартанський гарт та потяг до перемоги!
Бажаю всім цікавих трас, рекордів у полях, набуття професійного досвіду і свого національного прапора на Евересті 22 Чемпіонату світу по IPO-FH!

З повагою
Президент Кінологічної спілки України
Георгій Оніщенко

Frans Jansen - President of the FCI Utility Dogs Commission 
Щорічний Чемпіонат Світу МКФ зі Слідової роботи є демонстрацією найвищих досягнень у сфері кінологічного спорту із слідовими собаками та підсумком складної роботи спортсменів за увесь рік.

У 2016 році 22-ий Чемпіонат Світу МКФ зі Слідової роботи пройде у мальовничому місті Мукачево у Західній Україні, в самому серці Закарпаття, поблизу кордону із Словаччиною.

Безперервні тренування із нашими слідовими собаками, орієнтовані на найвищі спортивні результати та успішний розвиток спортивних якостей із початкового рівні до рівня участі у чемпіонаті Світу, надають вельми необхідну та цінну інформацію усім відповідальним заводчикам, які у своїй діяльності орієнтуються на досягнення найкращих результатів та успіхів.

Також, зважаючи на зростання занепокоєння сучасного суспільства такого роду змагання є підтвердженням стабільності, слухняності та соціальної адаптації собак у нашому житті.

Усі дресирувальники та провідники, особливі ті, хто приймає участь у цьому змаганні, ще раз доводять, що дресирування собак варте того, щоб присвячувати йому свій час та сили, та, звичайно, може принести задоволення обом – і дресирувальникам, і братам нашим меншим!

Організація Чемпіонату Світу вимагає тривалої підготовки, відданої праці та дуже багато зусиль. Тому хочу висловити свою подяку організатору – Кінологічній Спілці України та її команді за дуже складну та віддану працю!

Хочу побажати усього найкращого усіх учасникам , які успішно пройшли кваліфікацію в своїх країнах. Також бажаю успіху суддям, оскільки їм знадобиться увесь їх досвід та абсолютна об’єктивність для чесної та справедливої оцінки виступів усіх учасників.

Сподіваюсь, усі учасники, гості та любителі спорту з собаками отримають повне задоволення від візиту до чарівного міста Мукачево, та зможуть насолодитися традиційною українською гостинністю «із перших рук»!

Бажаю успішного змагання!